CHAT

avatar
Vigosh
Vigosh

Ahoj mládeži,
vygeneroval jsem role na schůzku příští týden. Věřím, že se vybraní na to dobře připraví i všichni ostatní při studiu Genesis 1. kapitoly. Těším se!

Vigosh
Vigosh

Ahoj všichni,
děkuji všem za vyjádření ohledně těch akcí. Bystřici jsem tedy potvrdil účast na obou akcích. Na nedělní volejbal je sraz před tělocvičnou v Bystřici v 17:45. Máme 3 místa v autě, takže kdo by chtěl jet se mnou, napište.
Na turnaj jsem přihlásil jeden tým s tím, že nabídka ze strany Bystřice přihlásit více týmů je, takže v případě, že by nás bylo na dva týmy, tak se můžeme dopřihlásit. Více podrobností probereme na schůzce.

David S.
David S.

Zamlouvám si tedy jedno místo.

Sára
Sára

Jestli můžu tak si zamlouvám druhé místo 🙂

Vigosh
Vigosh

Ahoj mládežníci,
dostali jsme pozvání od Bystřické mládeže přijet si zahrát volejbal v něděli 28. května od 18 do 20 hodin do bystřické tělocvičny. Chtějí to zároveň vzít jako trénink na takový malý, přátelský turnaj, který organizují a který proběhne v neděli 11. června.
Jelikož dneska, ani příští pátek mládež nebude, potřebuji od každého dostat touto formou informaci, zda by jste se obou, nebo jen jedné z těchto akcí zúčastnili. Díky!

David S
David S

Pokud se nic nezmění, tak bych se mohl zúčastnit obou akcí…

Terka
Terka

Ten den se vracíme z helfštýnu, takže ještě nevím jak to budu stíhat, ale dám ještě vědět. Jo a ještě jeden problém..neumím hrát volejbal.. 😀

Galdíci
Galdíci

S námi můžeš taky počítat, pravděpodobně na obojí…

Sára
Sára

Ráda se zúčastním obou akcí 🙂

John
John

Hojky, No… Jak psala Terk, vracíme se z Helfštýnu, takže (aspoň já nestíhám) uvidíme podle okolností

Honza t.
Honza t.

Dám ti ještě vědět

Lurvík
Lurvík

Asi ne.

Yessa
Yessa

Až se naučím volejbal. 😉

Barča
Barča

Já se nezúčastním.

Miri
Miri

Neumím hrát volejbal. Takže nejspíš nejdu.

Vigosh
Vigosh

Milí mládežníci,
rád bych vás všechny pozval tento pátek na speciální organizační schůzku, klasicky v 18:30 ve sboru. Představím vám novou strukturu schůzek, naplánujeme některé společné akce, atd. Občerstvení included.

John
John

Zdravim lidicky, uz jsem se omlouval, ale jeste jednou. Moc mne mrzi, ze nebudu na rozlucce, momentalne budu jinde, takze ani nmz :/ … Kazdopadne Vam preju at si to poradne uzijete, a doufam ze slavnostni holeni natocite, diky moc 😀